O nás

Kontakt / O nás

Nabízíme jen ověřené komponenty
pro strojové vidění, které sami využíváme
při realiaci našich projektů!
 

O nás

Kinalisoft je česká softwarová společnost založena v roce 2006. Naší hlavní specializací je strojové vidění, tedy inteligentní vyhodnocování obrazu z kamer za účelem nahrazení lidského zraku v průmyslových aplikacích. Naše společnost se zaměřuje na projekty vyžadující znalost pokročilých technologií v oblasti strojového vidění, zpracování obrazu a umělé inteligence. Zejména tak působíme v oblastech s potřebou velice rychlého vyhodnocování kvality výrobků (1000ks / min), přesného měření (v řádu 0,001mm), 360° kontroly kvality povrchů a inteligentní kontroly kvality založené na umělé inteligenci. V těchto oblastech bychom nemohli působit bez používání špičkových optických komponent.

Naše více než desetiletá zkušenost s průmyslovými objektivy VICO, kdy jsme se mohli v desítkách projektů ubezpečit o skvělých parametrech těchto objektivů, nás dovedla až k rozhodnutí stát se distributorem značky pro středoevropský trh. Chtěli bychom tak zprostředkovat produkty VICO i dalším integrátorům v České Republice, kteří, stejně jako my, ocení vysokou kvalitu za rozumnou cenu.

Kromě dodávek průmyslových objektivů VICO pro vás velmi rádi zrealizujeme celý uzel inspekce kvality výrobků na klíč, od analýzy problému, návrh a dodání vhodného hardware, implementaci algoritmů strojového vidění a umělé inteligence až po instalaci, vyhodnocení provozu a následnou údržbu.

Pro dosažení optimálního výkonu a úrovně automatizace doporučujeme řešení úloh optické kontroly kvality v kombinaci s kolaborativními roboty AUBO

Ozvěte se třeba už dnes, budeme se těšit na spolupráci.